Voor onze Winkel in Amstelveen zoeken wij per direct een:

Storemanager

 • Winkel Amstelveen
 • 28 - 38 uur

Niet iedere winkel voelt als ‘jouw’ winkel. Jij wil je liefde voor stijlvolle mode, je commerciële en leidinggevende talenten inzetten op een bijzondere plek. Welkom als storemanager bij Purdey. Hier zie je klasse, hier proef je aandacht voor mensen. Voor klanten en voor medewerkers.

 

Jouw plek

Purdey is de naam achter 28 modewinkels in Nederland, van Haarlem tot Sluis en Maastricht. We opereren in het hogere segment, met goede merken, en richten ons op vrouwen die stijl prefereren boven trends. Aandacht voor de klant trekken we bij Purdey naar een hoger level. Dat zie je als je onze winkel binnenstapt, dat voel je in de benadering. Klanten zijn om die reden vaak al vele jaren onze gasten.

 

Medewerkers voelen ook die verbondenheid. We werken samen aan het succes van onze Purdey merknaam. En als je de winkel binnenstapt, weet je het: dit is de plek die past bij wie je bent. Wil je het zelf ervaren? Er is voor jou een mooie plek, als storemanager van Purdey …

 

 

Dit ga je doen
Eigenaarschap; dat is waar het in jouw taak als storemanager allenmaal om draait. Deze winkel is van jou en je team en je zorgt ervoor dat het een fijne plek is. Jij kent de klanten en je collega’s. Wat maakt hen blij? Waarmee voelen ze zich gewaardeerd? Dat definieert jouw succes. Het zijn daarom vooral je people skills die je inzet als leidinggevende van het verkoopteam. Je ziet de kwaliteiten van je verkoopstylistes en zet iedereen in hun kracht. Je stimuleert de goede werksfeer met je enthousiasme en frisse kijk op zaken. De commerciële aspecten, zoals optimaal werken met het urenbudget en samen met het team het omzetdoel halen, sluiten hier vanzelf op aan.

 

Leuke uitdaging: je krijgt veel vrijheid om lokale events te organiseren voor je klanten. Kom met dat goede idee, dan beantwoordt het hoofdkantoor dit met een leuk extra budget.

 

Dit ben jij

 • Je hebt een passie voor stijlvolle mode en ervaring als (assistent)manager, liefst van een kledingwinkel.
 • Servicegericht betekent voor jou dat de klant altijd voorop staat. Oprechte interesse ligt aan de basis van een goede klantenbinding.
 • Als leidinggevende ben je betrokken bij je collega’s en koppel je commerciële belangen gemakkelijk aan een prettige aansturing van het team.
 • Je spreekt goed Nederlands.
 • Initiatiefrijk, enthousiast en creatief vinden we heel bruikbare eigenschappen bij Purdey.

 

Dit krijg jij van ons

 • We willen voor langere tijd samen verder als de klik wederzijds is.
 • Uiteraard bieden we een goed salaris. Graag lichten we het in een persoonlijk gesprek toe.
 • Hoeveel uren wil je werken? We bespreken wat voor jou haalbaar is. Iedereen in het team werkt afwisselend de zaterdag en Purdey heeft geen koopavond.
 • Je krijgt een aantrekkelijke personeelskorting en regelmatig leuke attenties. Omdat we je waarderen.
 • De sfeer onder collega’s is heel goed en we werken graag samen. Purdey collega’s omschrijven de organisatie als ‘een warm bad’.

 

Zijn we een match?

Hebben we je enthousiast gemaakt over werken bij Purdey? We zijn nu heel benieuwd naar jou. Zet daarom de eerste stap en reageer! Dat kan via de button ‘solliciteer direct’ of neem contact op met Laura Verbrugge, onze Retail Manager, 06-55383452. Je bent natuurlijk ook van harte welkom in onze winkel.

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us