Voor onze Winkel in Haarlem zoeken wij per direct een:

Verkoopmedewerker

  • Winkel Haarlem
  • 0 - 24 uur

Jij houdt van mode. Niet van de snelle trends, maar van stijl en klasse. Ben jij de verkoopmedewerker die ook een goede stylist is? Welkom bij Purdey! Wij zien jouw waarde voor onze winkel. En we geloven in een samenwerking die goed is voor iedereen. Dat ga jij ervaren. Met bijvoorbeeld een werkrooster dat bij jouw situatie past. Gezellige collega’s en dankbare klanten.

 

Welkom

Als we ‘welkom’ zeggen, bedoelen we dat in de meest brede zin van het woord. Klanten voelen zich welkom bij Purdey. Dat vinden we ontzettend belangrijk, in al onze 28 filialen, van Haarlem tot Sluis en Maastricht. Ze zijn vaak vele jaren vaste gast bij ons. We kennen hen. Welkom geldt ook voor onze medewerkers. Want als je bij Purdey werkt als verkoopstylist, ben je deel van een hecht team. We werken samen aan het succes van onze Purdey merknaam. En als je de winkel binnenstapt, voel je het: dit is ook van jou. De plek waar je graag werkt en die past bij wie je bent.

 

Voor Purdey in … zoeken we een nieuwe verkoopmedewerker. Hoeveel uur je wil en kan werken, maken we samen bespreekbaar.

 

Dit ga je doen
Bij Purdey ben je verkoopmedewerker met een grote plus. Je kent het modevak en herkent jezelf in onze mooie merken. Je bent een stylist en ja, vaak ook die fijne gesprekspartner. Wij vinden het contact met de klant ontzettend belangrijk. Klanten maken tijd voor het uitzoeken van een nieuwe kledingset en jij hebt alle tijd voor hen. Je adviseert, zoekt combinaties uit, doet suggesties op basis van wat je observeert. Daar krijg je energie van. Bij Purdey is het niet ongewoon dat klanten even binnenlopen voor een kopje lekkere koffie en een praatje met jou. Je zult het echt leuk vinden om je eigen klantenkring op te bouwen. De herkenning als iemand binnenstapt en jou opzoekt; het geeft zoveel voldoening!

 

We geloven in het benutten van ieders sterke kanten. Misschien ben je heel creatief in het bedenken van leuke klantactiviteiten. Of heb je organisatietalent dat van pas komt tijdens het plannen van de terugkerende modeshows. Je gaat doen wat je graag doet en waar je goed in bent.

 

Dit ben jij

  • Je hebt een passie voor stijlvolle mode.
  • Je kunt goed met mensen omgaan, bent geduldig, een goede luisteraar.
  • Enthousiast en gemotiveerd; dat vinden we heel fijne eigenschappen.

 

Dit krijg jij van ons

  • We willen voor langere tijd samen verder als de klik wederzijds is.
  • Uiteraard bieden we een goed salaris. Graag lichten we het in een persoonlijk gesprek toe.
  • We stemmen het rooster zo goed mogelijk af op wat bij jou past. Iedereen in het team werkt afwisselend de zaterdag en Purdey heeft geen koopavond.
  • Je krijgt een aantrekkelijke personeelskorting en regelmatig leuke attenties. Omdat we je waarderen.
  • De sfeer onder collega’s is heel goed en we werken graag samen. Één ding is zeker: je bent geen nummer. Ook vanuit het hoofdkantoor en andere filialen kennen we elkaar.

 

Zijn we een match?

Hebben we je enthousiast gemaakt over werken bij Purdey? We zijn nu heel benieuwd naar jou. Zet daarom de eerste stap en reageer! Dat kan via de button ‘solliciteer direct’ of neem contact op met Laura Verbrugge, onze Retail Manager, 06-55383452. Je bent natuurlijk ook van harte welkom in onze winkel.

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us