Voor onze Winkel in Heemstede zoeken wij per direct een:

Verkoopstylist(e) Heemstede (new store)

 • Winkel Heemstede
 • 28 - 38 uur

Nieuwe vacature voor nog te openen Purdey winkel in Heemstede. De eerste sollicitatierondes starten nu!

 

Heb jij gevoel voor stijl, oog voor detail en ben je commercieel ingesteld? Vind je het leuk om klanten te verrassen met mooie merken en geef je graag stijladvies namens één van de leukste werkgevers in Retailland?

Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat zijn jouw taken?

Als verkoopstylist(e) bij Purdey werk je met mode van de hoogste kwaliteit. Je helpt onze modebewuste klanten op een doortastende manier verder, waarbij je elke dag weer een hoge mate van service en klantgerichtheid nastreeft. Je draagt zorg voor de verwerking en styling van de artikelen en vertegenwoordigt het imago van Purdey.

Wat verwachten we van jou?

 • passie voor mode en mensen; 
 • relevante ervaring is een pré;
 • representatief, modebewust, enthousiast en gemotiveerd;
 • affiniteit met de Purdey collectie;
 • sociaal vaardig en beheersing van goede communicatieve vaardigheden;
 • flexibele instelling.

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. We denken in stijl in plaats van trends, waarbij elk kledingstuk met liefde wordt samengesteld. Bij ons vind je altijd iets bijzonders, voor elke gelegenheid!

Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten.

 • Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur.
 • We bekijken samen of je fulltime, parttime of op oproepbasis komt werken.
 • Werkdagen en –uren bepalen we in onderling overleg.
 • Purdey biedt marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden conform cao Retail Non-Food, aangevuld met een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo bieden wij onze medewerkers onder meer een kortingspas, die een aantrekkelijke korting oplevert bij aankopen bij Purdey.
 • Bij goed functioneren kun je op termijn een contract voor onbepaalde tijd krijgen.

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteer direct’ of neem contact op met Laura Verbrugge Retail Manager 06-55383452.

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us