In Heemstede zoeken wij per direct een:

Assistent Storemanager Purdey Heemstede (new store)

 • 28 - 38 uur

Nieuwe vacature voor nog te openen Purdey winkel in Heemstede. De eerste sollicitatierondes starten nu!

 

Heb jij passie voor mode? Krijg jij energie van het coachen en aansturen van een verkoopteam? En wil je werken bij één van de leukste werkgevers in Retailland?

Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat zijn jouw taken?

Als Assistent-Storemanager ben je de rechterhand van de shopmanager. Je bent mede verantwoordelijk voor de coaching en aansturing van de (allround) verkoopstylistes. Daarnaast draag je zorg voor een commercieel goed ogende winkel en stimuleer je het team om de vooraf gestelde doelen te bereiken.

Een effectieve personeels- en activiteitenplanning zorgt ervoor dat jij de actieve, stimulerende spil op de verkoopvloer kunt zijn. Ook ben je hierdoor in de gelegenheid om de verkoopstylistes te enthousiasmeren om klanten een persoonlijk inspirerend advies te geven. Door jouw verkoopstylistes actief te trainen en on the job te begeleiden, kunnen zij klanten blij maken met de aankoop van onze stijlvolle collectie.

Wat verwachten we van jou?

 • passie voor mode en mensen en in staat om het team te motiveren;
 • ervaring in leidinggeven in de modebranche;
 • analytisch sterk met een commerciële denk- en zienswijze;
 • manager met charisma en die stevig in de schoenen staat;
 • sociaal vaardig en beheersing van goede communicatieve vaardigheden;
 • representatief, modebewust, enthousiast en gemotiveerd;
 • affiniteit met de Purdey collectie;
 • flexibele instelling;
 • goede beheersing van de Nederlandse taal, in woord en geschrift;
 • geen 9 tot 5 mentaliteit.

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. We denken in stijl in plaats van trends, waarbij elk kledingstuk met liefde wordt samengesteld. Bij ons vind je altijd iets bijzonders, voor elke gelegenheid!

Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten.

 • Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur.
 • Purdey biedt marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden, aangevuld met een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo bieden wij onze medewerker onder meer een kortingspas, die een aantrekkelijke korting oplevert bij aankopen bij Purdey.
 • Bij goed functioneren kun je op termijn een contract voor onbepaalde tijd krijgen.

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteer direct’.

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us