Voor ons Hoofdkantoor in Schijndel zoeken wij per direct een:

HR Medewerker

 • Hoofdkantoor Schijndel
 • 24 uur

 

 

 

Is orde en structuur aanbrengen in administratie en processen één van jouw talenten? Ben jij een administratieve kanjer die zelfstandig kan werken en handel jij zeer uiteenlopende vragen en verzoeken van managers soepel af? Lees dan snel verder!

Voor ons hoofdkantoor in Schijndel zijn wij op zoek naar een:

 

HR-medewerker (24 uur per week)

 

Wat ga je doen?

Als hr-medewerker ben je onze steun en toeverlaat. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de hr-adviseur, directie, retailmanager en shopmanagers met vragen rondom hr-processen en beleid. Je speelt een belangrijke rol in het signaleren en coördineren van zaken rondom de uitvoering van (wettelijke) regelingen. Complexe vraagstukken pak je op met de hr-adviseur die op inleenbasis werkzaam is voor de organisatie.

 • Je zorgt voor de soepele uitvoering van de administratie/processen rondom de in-, door- en uitstroom van personeel;
 • Je beantwoordt vragen op alle voorkomende hr-gebieden, hr-procedures, relevante wet- en regelgeving, de cao, regelingen etc.;
 • Je ondersteunt managers bij de uitvoering van het hr-beleid;
 • Je signaleert personele vraagstukken en komt, in overleg met de externe hr-adviseur met mogelijke oplossingen;
 • Je ondersteunt managers bij recruitmentactiviteiten;
 • Je verwerkt mutaties t.a.v. de salarisadministratie in samenwerking met een externe partner.

 

Wie ben jij?

We vinden het belangrijk dat je gemotiveerd bent en past binnen onze organisatie. Verder is voor ons van belang dat je:

 • enkele jaren ervaring hebt in een vergelijkbare, brede hr-medewerkerrol;
 • bij voorkeur beschikt over minimaal MBO+ werk- en denkniveau;
 • integer bent en denkt in oplossingen;
 • ingewikkelde zaken eenvoudig kunt uitleggen, zowel mondeling als schriftelijk;
 • in staat bent snel te schakelen, prioriteiten kunt stellen en overzicht kunt bewaren;
 • kennis hebt van relevante wet- en regelgeving (cao Retail Non-food is een pré);
 • kennis hebt van diverse hr-systemen (Nmbrs is een pré).

 

Wie zijn wij?

Met gevoel voor stijl en oog voor detail ontwerpen en ontwikkelen we bij Purdey al meer dan 40 jaar stijlvolle en kwalitatief hoogwaardige collecties. Ontwerpen voor vrouwen met stijl, draagbaar op elk moment van de dag. Exclusief verkrijgbaar bij de 25 Purdey-winkels verspreid over heel Nederland en online via onze webshop.

 

Wat kun je van ons verwachten?

Het betreft een solistische functie, maar je bent niet alleen. Je maakt deel uit van een professioneel, gezellig en betrouwbaar team, waar veel waarde wordt gehecht aan je inbreng. We bieden goede arbeidsvoorwaarden, waaronder reiskostenvergoeding, pensioenregeling en korting op onze collectie. Werktijden bepalen we in overleg.

Enthousiast? Solliciteer dan direct via de button ‘Solliciteer direct’.

 

Heb je vragen?

Neem dan contact op met Karin van den Heuvel via KarinvandenHeuvel@purdey.nl. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

   

 

 

   

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us