In Schijndel zoeken wij per direct een:

Klantenservice/ Webshop medewerker

Wil jij een leuke baan als klantenservice/ webshop medewerker in de fashion? Ben je een echte teamplayer en wil je graag werken in een enthousiast team met gezellige collega’s? 

Dan hebben wij goed nieuws:


Ter uitbreiding van ons team op het hoofdkantoor in Schijndel, zijn wij op zoek naar:

Klantenservice/ webshop medewerker

 

Wat ga je doen?

Jij bent het eerste aanspreekpunt van onze klanten zowel via telefoon als via mail. Je beantwoordt vragen en lost eventuele problemen op over onder andere de webshop, winkels en ons loyalty programma. Jij geeft klanten advies en biedt hulp op het gebied van webshopbestellingen, artikelen en processen Binnen deze rol ben je een echte Purdey alles-kunner en heb je uitgebreid contact met de diverse andere afdelingen binnen Purdey. Jij bent het visitekaartje naar de klant en onze interne customer waakhond; je signaleert online knelpunten en waakt over de customer experience. Service is jouw “middle name” :Je doet er alles aan om klanten zo goed mogelijk te helpen. Je bewaakt procedures en verricht ook administratieve werkzaamheden, zoals bijvoorbeeld klachtenregistratie en afhandeling naar de klant. Indien nodig spring je bij op de afdeling die alle webbestellingen verstuurd.

Naast veel telefonisch contact heb je voor een groot deel ook klantcontact per e-mail.

Wie zijn wij?

Bij Purdey denken we in stijl in plaats van trends. Een goed ontwerp, mooie materialen, een perfecte pasvorm en kleding met precies de juiste balans tussen basic en fashion: kleding van kwaliteit, dat staat altijd voorop.
Met 25 winkels en een webshop is Purdey vertegenwoordigd in heel het land. Bij Purdey vinden we service en persoonlijke aandacht belangrijk, we vinden het fijn om onze klanten in de watten te leggen.

Wat verwachten we van jou?

 • goede communicatieve vaardigheden; telefonisch en schriftelijk;
 • uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • minimaal MBO- werk en denkniveau;
 • goede beheersing van Microsoft Office, in het bijzonder Outlook, Word en Excel;
 • pro-actief, oplossings- en kwaliteitsgerichte instelling;
 • procesmatig inzicht
 • teamplayer en communicatief vaardig;
 • een betrokken en open houding;
 • stressbestendig, flexibel, overtuigingskracht en inlevingsvermogen;
 • snel kunnen schakelen en moeilijke gesprekken niet uit de weg gaan;
 • kennis van onze producten;
 • kennis van Magento is een pre;

 

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten. Je werkt binnen een enthousiast klein team in een informele werk- en bedrijfscultuur. De functie is in overleg voor 16 - 32 uur. Werktijden zijn bespreekbaar.

 

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteren’. 

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us