In Noord-Brabant zoeken wij per direct een:

Allround online marketeer

  • HBO
  • Marketing / Communicatie & PR
  • 32 - 38 uur

WE'RE LOOKING FOR A

Allround Online Marketeer (32-38 uur)

Head office Schijndel

 

Word je enthousiast van fashion, online marketing en vormgeving? Wil je een uitdagende functie met veel eigen inbreng? Ben je goed in het bedenken en ontwerpen van creatieve fashion newsletters en online campagnes? Heeft Google Analytics geen geheimen voor jou en weet je hoe je de meeste effectieve Google Ads campagnes op kan zetten? Join our team!

 

Wat zijn jouw voornaamste taken? 

Als Online Marketeer ben je breed georiënteerd (Facebook Business Manager, Google Analytics, SEA/SEO, Social advertising) en ben je verantwoordelijk voor het opzetten, schrijven, coördineren en versturen van onze mailing en social media campagnes. Bedenk en maak campagnes die aansluiten bij onze doelgroep. Je meet, analyseert en test de effectiviteit en impact van de campagnes. Waar nodig optimaliseer je deze om de customer engagement te verhogen. Je bedenkt nieuwe email marketing concepten en denkt proactief mee over vernieuwingen van de website. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor het vertalen van de Look & Feel van het Purdey DNA naar de website en alle andere uitingen naar buiten zowel instore als daarbuiten (op design- en conceptniveau).

Kortom: Een super leuke uitdaging waarin jij veel vrijheid krijgt!

 

Hoe maak jij ons team compleet?

       Je hebt HBO werk- en denkniveau;

       Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met e-commerce en online marketing;

       Je bent creatief en kan je inleven in verschillende doelgroepen;

       Je hebt ervaring met Adobe (voornamelijk Photoshop) & E-mailmarketing tools;

       Je maakt eenvoudig SEO plannen en zet SEA campagnes op;

       Je bent op de hoogte van de laatste online trends en ontwikkelingen binnen de fashion branche;

       Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;

       Sterke commerciële focus, resultaatgericht en ondernemend;

       Je bent zelfstandig, creatief en weet ons te verrassen;

       Je hebt ervaring met webshop software en tooling, bij voorkeur met Magento;

       32-38 uur per week beschikbaar (deels thuiswerken is mogelijk).

 

 

Werken bij Purdey?

       Veel mogelijkheden om te leren en je expertise verder te ontwikkelen;

       Een dynamische én gezellige werkomgeving binnen een enthousiast en gedreven team;

       marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden, aangevuld met een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 24 vakantiedagen (op basis van een voltijd dienstverband), kortingspas op onze producten, reiskostenvergoeding, collectieve zorgverzekering, pensioenregeling;

       Flexibele begin- en eindtijden.

 

Wie zijn wij?

Purdey is een Nederlands fashion label dat in 1988 is opgericht. Inmiddels hebben wij 27 winkels en samen met het hoofdkantoor in Schijndel werken we met een team enthousiaste mensen aan het ontwerpen, productie, inkoop, marketing en verkoop. De werkomgeving is creatief, dynamisch, resultaat gedreven met fijne en gezellige collega’s. We richten ons de komende jaren op het uitbreiden van het aantal winkels, mooie shop-in-shopformules en het inzetten van onze internationale ambities om Purdey naar het buitenland te brengen.

Ben je net zo enthousiast als wij? Join our team! Klik om te solliciteren op de button.

Heb je vragen? Neem dan contact op met HR@purdey.nl We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

 

 

Persoonlijke ervaring (Janieck)

Afgelopen twee jaar heb ik deze uitdagende en leuke functie, waarbij je veel verantwoordelijkheid hebt, met veel plezier uitgevoerd.

Vanaf het moment dat ik de vacature zag, wist ik het zeker: dit bedrijf past bij mij!

Werken bij Purdey betekent werken in een gezellig en fijn bedrijf. Vanaf de eerste dag voelde ik mij direct thuis en was er echt een warm welkom.

Leuk werken begint natuurlijk bij het team, want mijn collega’s zijn heel fijn en betrokken. Heel divers, je kan bij Purdey echt jezelf zijn. Maar ook deze functie natuurlijk, waarbij mijn creatieve hart sneller van gaat kloppen. Het is super afwisselend en elke dag is anders.

Vooral de mix tussen creatief bezig zijn en het realiseren van ideeën en resultaat, is voor mij een enorme drijfveer. Samen met mijn collega’s proberen wij iedere keer weer de beste service voor onze klant te realiseren, online, in onze winkels en op het hoofdkantoor. De successen die we als bedrijf behalen, worden gewaardeerd en samen gevierd. Purdey heeft mij geleerd om het beste uit jezelf te willen halen en om vertrouwen in jezelf te hebben. Deze vorm van vrijheid en verantwoordelijkheid is voor mij heel belangrijk. Ook vrijheid in de vorm van werken, zoals flexibele uren en thuiswerken, zorgt er voor dat ik het maximale uit deze functie kan halen.

Met een dubbel gevoel, kwam er een kans op mijn pad om mijn droom achterna te gaan, een eigen winkel te beginnen. Gelukkig heb ik samen met Purdey een manier gevonden om betrokken te blijven en houden we veel contact.

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us