Voor ons Hoofdkantoor in Schijndel zoeken wij per direct een:

Medewerker Customer support

 • Hoofdkantoor Schijndel
 • MBO/HBO
 • Klantenservice
 • 20 - 24 uur

 

 

Met gevoel voor stijl en oog voor detail, ontwerpen en ontwikkelen we al meer dan 40 jaar stijlvolle en comfortabele collecties. Ontwerpen voor vrouwen met stijl, draagbaar op elk moment van de dag, het ene moment chique, het andere moment sportief. Exclusief verkrijgbaar bij de 25 Purdey-winkels verspreid over heel Nederland en online via onze webshop www.purdey.nl. 

Voor ons Customer support team op het hoofdkantoor in Schijndel zijn wij op zoek naar een:

 

Medewerker Customer support 20-24 uur (ma-wo-vr of wo-do-vr)

 

 

Wat zijn jouw taken?

Je bent verantwoordelijk voor het te woord staan van klanten via telefoon en e-mail. Je zorgt daarbij voor afhandeling van vragen en problemen over onder andere webshop, winkel, loyalty programma en klantenservice. Je geeft klanten advies op het gebied van webshopbestellingen, producten en winkelprocessen. Je bent het visitekaartje van Purdey en onderhoudt tevens contact met andere afdelingen binnen het bedrijf. Je bewaakt procedures en verricht ook administratieve werkzaamheden, zoals bijvoorbeeld klachtenregistratie. Naast veel telefonisch contact heb je voor een groot deel ook klantcontact per e-mail.

 

Wat verwachten we van jou?

 • beschikbaar voor 20 tot 24 uur per week op ma-wo-vr of wo-do-vr;
 • goede communicatieve vaardigheden; zowel schriftelijk als telefonisch;
 • uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • minimaal MBO- werk en denkniveau;
 • goede beheersing van Microsoft Office;
 • proactieve, oplossings- en kwaliteitsgerichte instelling;
 • stressbestendig, flexibel, overtuigingskracht en inlevingsvermogen;
 • snel kunnen schakelen en moeilijke gesprekken niet uit de weg gaan;
 • kennis van onze producten;
 • kennis van Magento is een pre;
 • je bent woonachtig in een straal van 20 kilometer van Schijndel.

 

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten. Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur. De functie is voor 20 tot 24 uur per week. 

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteren’.

 

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us