Voor ons Hoofdkantoor in Schijndel zoeken wij per direct een:

Online marketeer/DTP-er

 • Hoofdkantoor Schijndel
 • HBO
 • Marketing / Communicatie & PR
 • 32 uur

 

 

 

Sinds de opening van de eerste winkel in 1980, staat het Nederlandse modemerk Purdey voor tijdloze mode en vrouwelijke elegantie. Met gevoel voor stijl, oog voor detail en liefde voor elk product, ontwerpen en ontwikkelen we al meer dan 35 jaar stijlvolle en draagbare collecties voor elk moment. Exclusief verkrijgbaar bij de 25 Purdey-winkels verspreid over heel Nederland en online via onze webshop www.purdey.nl. 

Ter uitbreiding van ons team, zijn wij op het hoofdkantoor in Schijndel op zoek naar een enthousiaste, creatieve hands-on teamplayer die ons gaat helpen onze onlineactiviteiten verder uit te breiden en te versterken:

Online marketeer/DTP-er

32 uur per week

 

Wat zijn jouw taken als online marketeer/DTP-er?

Je bent verantwoordelijk voor het vertalen van de Look & Feel van het PURDEY DNA naar de website en alle andere uitingen naar buiten zowel instore als daarbuiten (op design- en conceptniveau). In deze rol zal je wekelijks alle nodige acties initiëren en coördineren om de omzet te verhogen. Samen met de E-Commerce manager formuleer je strategische en tactische initiatieven op basis van relevante ontwikkelingen in de markt. Verder ben je verantwoordelijk voor:

 • E-mail marketing;
 • Vertaling maken van marketingkalender naar online (ism marketing- en e-com manager en creatief directeur);
 • Meedenken voor nieuwe online promoties, campagnes, functionaliteiten op de webshop;
 • Het optimaliseren en verrijken van de email database;
 • Het inrichten van B2C flows gebaseerd op persona’s en customer journeys;
 • Herhalingsaankopen aanmoedigen, klanten inspireren en stimuleren (o.a. via ontwikkelen van inspirerende landingspagina’s en het zorgen voor optimale look and feel productoverzicht pagina’s);
 • Ontwikkelen van andere tools om herhalingsaankopen te stimuleren;
 • (Langdurige)relaties met bestaande klanten opbouwen (Loyalty);
 • Schrijven van copy teksten in Engels en Nederlands ten behoeve van consumenten uitingen zoals onze twee wekelijkse nieuwsbrieven;
 • DTP;
 • Opmaken van nieuwsbrieven, landingspagina’s, banners website;
 • Campagnes bedenken, opmaken en onderhouden van Social; Facebook, Instagram en Pinterest.

 

 Wat verwachten we van jou als Online marketeer/DTP-er?

 • HBO werk- en denkniveau;
 • Minimaal 3 jaar ervaring met e-commerce en online marketing;
 • Ervaring met Photoshop, e-mailmarketing, oprichten van campagnes en klantenprofielen;
 • Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
 • Sterke communicatieve vaardigheden, flexibel en proactief;
 • Je bent secuur en werkt gestructureerd;
 • Je bent stressbestendig en zelf startend;
 • Je bent creatief en weet ons te verrassen;
 • Je werkt graag samen met verschillende onderdelen uit onze organisatie zoals de winkels en de afdeling Buying en Design;
 • Ervaring met Magento is een pré;
 • 32 uur per week beschikbaar (deels thuiswerken is mogelijk).

 

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten. Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur. Purdey biedt marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden, aangevuld met een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo bieden wij onze medewerker onder meer een kortingspas die een aantrekkelijke korting oplevert bij aankopen bij Purdey.

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteren’.

Werk mee aan het succesverhaal van Purdey!

 

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us