Voor onze Winkel in Leidschendam zoeken wij per direct een:

Filiaalleidster Leidschendam - Nieuw filiaal

  • Winkel Leidschendam

Met gevoel voor stijl en oog voor detail, ontwerpen en ontwikkelen we al meer dan 35 jaar stijlvolle en comfortabele collecties. Ontwerpen voor vrouwen met stijl, draagbaar op elk moment van de dag, het ene moment chique, het andere moment sportief. Exclusief verkrijgbaar bij de 24 Purdey-winkels verspreid over heel Nederland en online via onze webshop www.purdey.nl.  

Voor ons nieuw te openen filiaal in Mall of the Netherlands Leidschendam medio augustus zijn wij op zoek naar een:

Filiaalleidster  

Wat zijn jouw taken als Filiaalleidster?
Als Filiaalleidster bij Purdey geef je leiding aan het gehele verkoopteam. Je bent verantwoordelijk voor de coaching en aansturing van de verkoopmedewerkers. Daarnaast draag je zorg voor een commercieel goed ogende winkel en stimuleer je het team om de vooraf gestelde doelen te bereiken. 

 Wat verwachten we van jou als Filiaalleidster?
- passie voor mode en mensen en in staat het team te motiveren;
- ervaring in leidinggeven in de mode-branche;
- analytisch sterk met een commerciële denk- en zienswijze;
- sociaal vaardig en beheersing van goede communicatieve vaardigheden;
- representatief, modebewust, enthousiast en gemotiveerd;
- affiniteit met de Purdey stijl;
- flexibele instelling;
- juiste beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
- geen 9 tot 5 mentaliteit. 

Wat bieden wij?
Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten. Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur. Purdey biedt marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden, aangevuld met een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo bieden wij onze medewerker onder meer een kortingspas die een aantrekkelijke korting oplevert bij aankopen bij Purdey. Daarnaast besteden wij aandacht aan uiteenlopende ontwikkeling- en doorgroeimogelijkheden.

Contactinformatie
Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteren’. 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us