Voor ons Hoofdkantoor in Schijndel zoeken wij per direct een:

Medewerkster Klantenservice (Vervanging Zwangerschapsverlof)

 • Hoofdkantoor Schijndel
 • MBO/HBO
 • Klantenservice
 • 20 uur

 

 

 

Sinds de opening van de eerste winkel in 1980, staat het Nederlandse modemerk Purdey voor tijdloze mode en vrouwelijke elegantie. Met gevoel voor stijl, oog voor detail en liefde voor elk product, ontwerpen en ontwikkelen we al meer dan 35 jaar stijlvolle en draagbare collecties voor elk moment. Exclusief verkrijgbaar bij de 24 Purdey-winkels verspreid over heel Nederland en online via onze webshop www.purdey.nl. 

Ter vervanging van een zwangerschapsverlof, zijn wij  op het hoofdkantoor in Schijndel  op zoek naar een:

Klantenservice medewerkster

20 uur per week

 

Wat zijn jouw taken als klantenservice medewerkster?

Je bent het visitekaartje van Purdey als het gaat om het telefonisch en per e-mail te woord staan van klanten. Je zorgt voor afhandeling van vragen en problemen over onder andere de webshop, winkel, loyalty programma en klantenservice. Je geeft klanten advies op het gebied van webshopbestellingen, producten en winkelprocessen. Om de klant zo goed mogelijk te helpen, schakel je binnen het bedrijf met diverse afdelingen. Je bewaakt procedures en verricht administratieve werkzaamheden, zoals klachtenregistratie. Verder betreft de functie een aantal uur per dag die flexibel in te delen zijn.

Wat verwachten we van jou als klantenservice medewerkster?

 • beschikbaar in de periode van 8 juni tot en met 30 oktober 2020
 • goede communicatieve vaardigheden; telefonisch en schriftelijk
 • minimaal MBO- werk en denkniveau
 • goede beheersing van Microsoft Office, in het bijzonder Outlook, Word en Excel
 • pro-actief, oplossings- en kwaliteitsgerichte instelling
 • teamplayer en communicatief vaardig
 • een betrokken en open houding
 • stressbestendig, flexibel, overtuigingskracht en inlevingsvermogen
 • snel kunnen schakelen en moeilijke gesprekken niet uit de weg gaan
 • kennis van onze producten

 

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten. Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur. Purdey biedt marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden, aangevuld met een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo bieden wij onze medewerker onder meer een kortingspas die een aantrekkelijke korting oplevert bij aankopen bij Purdey.

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteren’.

Werk mee aan het succesverhaal van Purdey!

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us