Voor ons Hoofdkantoor in Schijndel zoeken wij per direct een:

Stagiaire Productmanagement

  • Hoofdkantoor Schijndel
Met gevoel voor stijl en oog voor detail, ontwerpen en ontwikkelen we al meer dan 35 jaar stijlvolle en comfortabele collecties. Exclusief verkrijgbaar bij de 22 Purdey-winkels verspreid over heel Nederland en online via onze webshop www.purdey.nl. 

Voor ons service team op het hoofdkantoor in Schijndel zijn wij op zoek naar een:

 

  Stagiaire Productmanagement

 

Wat zijn jouw taken als stagiaire productmanagement?

Een stageplek op de afdeling Productmanagement biedt de mogelijkheid om mee te werken binnen deze afdeling, je bent dus echt onderdeel van het team. Je ondersteunt het team met alle dagelijkse werkzaamheden. Hierbij onderhoud je onder andere contacten met leveranciers en bereid je de wekelijkse verkoopcijfers voor. Daarnaast assisteer je bij het samenstellen van het collectieboek.

 

Wat verwachten we van jou als stagiaire productmanagement?

  • Je volgt een studie op HBO-niveau in de richting van mode, economie, retailmanagement of marketing
  • Je bent analytisch en resultaat gericht
  • Je kunt omgaan met deadlines;
  • Je bent enthousiast en initiatiefrijk;
  • Je bent flexibel
  • Je hebt sterke mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden
  • Je hebt affiniteit met Purdey.

De stageperiode start september 2019 en duurt tenminste 4 maanden.

 

Wat bieden wij?

Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. Purdey biedt daarbij een dynamische en inspirerende werkomgeving, met passie voor de klant en onze producten. Je werkt binnen een enthousiast team in een informele werk- en bedrijfscultuur. Naast een prettige werksfeer bieden we een omgeving waarin je jezelf kunt ontplooien en waar ruimte is voor eigen initiatief. Er is een optimale ondersteuning en je krijgt de ruimte om opdrachten voor je opleiding uit te voeren.

Contactinformatie

Ben je enthousiast over deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Klik om te solliciteren op de button ‘solliciteren’.

 

 

Ja, ik wil solliciteren! Maar dan?

Sollicitatieprocedure

Wanneer je bij ons gesolliciteerd hebt krijg je direct een bevestiging. Wij proberen vervolgens binnen 10 werkdagen te antwoorden. In dit antwoord staat de verdere informatie bijvoorbeeld of, wanneer en waar je bent uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Afhankelijk van de functie kunnen er nog vervolggesprekken of een assessement volgen, dat hoor je na het kennismakingsgesprek.

We zien uit naar jouw sollicitatie!

Onze cultuur

Bekijk onze cultuur
Onze cultuur

Ons team

Naar ons team
Ons team
Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Follow us